ترزیق چربی به روش نانوفت

کلینیک تخصصی هلیا با اتکا به تجربه ی چندین ساله در زمینه جوان سازی از طریق تزریق چربی توسعه و اجرای دقیق روش برداشت و ترزیق پشتیبانی کامل 24 ساعته بعد از انجام عمل و فراهم کردن امکانات اقامتی برای متقضیانی که ساکن تهران نیستند مسئولانه پذیرای شما عزیزان میباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید 0912 068 77 32
0912 068 77 32
پروتوکل برداشت چربی و تزریق چربی به روش نانو فت در کلینیک هلیا ابتدا با اسکن و تصویربرداری سه بعدی کامل بدن و ناحیه جوان سازی آغاز میشود.سپس مناسب ترین ناحیه که بافت چربی هم خوان با ناحیه مورد نظر را دارد برای برداشت چربی انتخاب میگردد. پس از آن با در نظر گرفتن بافت چربی برداشت چربی با ابعاد نانو توسط دستگاه نانو فت انجام میشود. این فرایند در شرایط کاملا استاندارد شده اتاق عمل از نظر استریل بودن دمای اتاق و نحوه ی شست و شو و حداقل سازی زمان بین برداشت و تزریق در بافت هدف انجام میگردد.

ویژگی های یک تزریق چربی مناسب

این سه ویژگی در کلنیک تخصصی زیبایی هلیا با استفاده از کادر مجرب پزشکی پروتکل برداشت و تزریق و دستگاه نانو فت و در صورت تشخصی تیم پزشکی با استفاده از فناوری سلول های بنیادی که بازسازی بافت های تزریق شده را سرعت میبخشند قابل دستیابی اند

  • دارای ماندگاری بالا
  • حداقل جذب چربی توسط بدن
  • ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد.
0912 068 77 32
0912 068 77 32
مزیت دستگاه نانو فت نسب به روش های قدیمی برداشت و تزریق چربی تعیین دقیق سایز چربی های برداشت شده میباشد. کمتر بودن سایز در ابعاد نانوموجب ظاهری کاملا طبیعی بالاخص در نواحی زیر چشم جای زخم و به طور کلی ناحیه صورت میگردد.